KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), informujemy, że:

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

eBOK

Logowanie do eBOK

Poradnik Mieszkańca

Porady i informacje

Kontakt

Dane Teleadresowe

Formularz Kontaktowy

Napisz do nas

Przydatne Strony

Przydatne strony

Inspektor ds. techniczno – instalacyjnych Miejsce pracy: Knurów Region : śląskie

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • prowadzenie nadzoru technicznego nad funkcjonowaniem urządzeń i instalacji gazowych, centralnego ogrzewania,ciepłej wody użytkowej, wodno – kanalizacyjnej ,p. poż,wentylacji
  • dokonywanie przeglądów wyżej wymienionej instalacji zgodnie z prawem budowlanym
  • udział w sporządzaniu planów remontów oraz modernizacji instalacji
  • wykonywanie obmiaru robót
  • prowadzenie dokumentacji technicznej w zakresie realizacji odbioru nadzorowanych robót
  • nadzór nad pracami konserwacyjnymi i instalacyjnymi wykonywanymi przez firmy zewnętrzne
  • obsługa radiowego systemu monitorowania wodomierzy i dokonywanie odczytu
  • realizacja całokształtu spraw technicznych związanych z eksploatacją lokali mieszkalnych i użytkowych, w tym przyjmowanie zgłoszeń od mieszkańców dot. zalania mieszkania, ocena przyczyny i wielkości szkody, prowadzenie dokumentacji
  • nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót
  • wykonywanie innych obowiązków i czynności związanych z administrowaniem budynków mieszkalnych, lokali użytkowych i innych obiektów w zakresie pracy działu

Wymagania:

  • wykształcenie średnie
  • uprawnienia budowlane o specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych, kanalizacyjnych
  • umiejętność kosztorysowania robót i ich rozliczania
  • znajomość programu do kosztorysowania
  • obsługa komputera
  • znajomość problematyki zarządzania i eksploatacji nieruchomości mieszkalnych
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność, odpowiedzialność, sumienność i dyspozycyjność

Administrator Osiedla Miejsce pracy: Knurów Region: śląskie

Opis stanowiska:

  • Dokonywanie systematycznych przeglądów administrowanych posesji i składanie sprawozdań z tych czynności bezpośredniemu przełożonemu
  • Sprawowanie nadzoru nad pracą firm wykonujących usługi oraz pracownikami na administrowanych obiektach w szczególności w zakresie utrzymania czystości i porządku oraz ochrony obiektów
  • Przyjmowanie zgłoszeń o uszkodzeniach i usterkach w administrowanych zasobach
  • Przyjmowanie interesantów, kompleksowa pomoc oraz udzielanie wszelkich informacji dotyczących eksploatacji, konserwacji, planowych napraw i remontów
  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji dotyczącej wszystkich lokali znajdujących się w przydzielonym do obsługi rejonie
  • Prowadzenie kontroli jakości usług w zakresie: wywozu nieczystości, dostawy energii elektrycznej, energii cieplnej, wody, gazu, eksploatacji dźwigów osobowych, itp.
  • Kontrola prawidłowości oznakowań przydzielonego rejonu zabudowy (w budynkach, drogach i na terenie)
  • Opracowywanie potrzeb nieruchomości w zakresie napraw, remontów i utrzymania obiektów w stanie niepogorszonym
  • Przygotowywanie odpowiedzi na zapytania mieszkańców oraz prowadzenie korespondencji dotyczącej nieruchomości

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie
  • Dobrze widziane doświadczenie na podobnym stanowisku przy administrowaniu obiektami mieszkalnymi i usługowymi
  • Dobra znajomość obsługi komputera . Posiadanie uprawnień zarządcy nieruchomości - mile widziane
  • Znajomość procedur administracyjnych, regulacji prawnych z zakresu Prawa budowlanego, rozporządzeń, przepisów i norm branżowych
  • Posiadanie uprawnień zarządcy nieruchomości - mile widziane
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dokładność, sumienność, umiejętność pracy w zespole
  • Pozytywne usposobienie i chęć rozwoju zawodowego

Informujemy,że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Za wszystkie aplikacje bardzo dziękujemy

  • imię (imiona) i nazwisko;
  • imiona rodziców;
  • datę urodzenia;
  • miejsce zamieszkania (adres do korespondencji) oraz adres e- mail do kontaktu;
  • wykształcenie;
  • przebieg dotychczasowego zatrudnienia

Scroll to top