Wtorek, 16 Maj 2017
ZASADY BEZPIECZNEGO KORZYSTANIA Z PIECYKÓW GAZOWYCH
 
Piecyki gazowe są obecnie bardzo zaawansowane technologicznie i przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Jednak wciąż dochodzi do tragicznych zatruć tlenkiem węgla, głównie z powodu błędu ludzkiego. Aby ich uniknąć, wystarczy stosować się do kilku poniższych zasad.
Więcej…
 
INFORMACJE - BUDOWA BALKONÓW
 
Szanowni Państwo, w bieżącym roku rozpoczęliśmy proces dobudowy balkonów na niektórych budynkach w zasobach naszej spółdzielni. Ponieważ kwestia ta budzi duże zainteresowanie i liczne pytania, poniżej postaram się przedstawić kilka podstawowych informacji na ten temat.
Więcej…
 

INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA PODŁOGI BALKONÓW W SYSTEMIE BALKONPLUS

 

Podłoga balkonów jest łatwa w utrzymaniu, a jej regularne czyszczenie zapewni długotrwały ładny wygląd. W poniższej instrukcji przedstawiono najważniejsze aspekty związane z użytkowaniem płyty kompozytowej CORAPAN z żywiczną nawierzchnią antypoślizgową.

Więcej…
 
CZAD I OGIEŃ - OBUDŹ CZUJNOŚĆ
 
W ubiegłym roku w Polsce
7414 osób trafiło do szpitala w wyniku pożarów i zatrucia tlenkiem węgla, 512 osób zginęło w pożarach, 50 osób zmarło w wyniku zatrucia tlenkiem węgla.
Więcej…
 

WYKAZ PROGRAMÓW DOSTARCZANYCH ODBIORCOM PAKIETU AZART

 

Aktualny wykaz programów dostarczanych odbiorcom pakietu AZART w zasobach LWSM w sieciach WALDEX, VECTRA oraz TELEINSTAL.

Więcej…
 

WSZYSTKO O WYWOZIE ODPADÓW

 

Nowelizacja ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach wprowadziła "rewolucyjne" zmiany w zakresie gospodarowania odpadami komunalnymi. Od 1 lipca 2013r. zostanie uruchomiony nowy system odbioru odpadów od właścicieli nieruchomości.

Więcej…
 
Apel do mieszkańców
 

Zanieczyszczone elewacje, odpychające wyglądem gzymsy, dachy i rynny - to częsty widok w polskich miastach, niestety również na naszych osiedlach. Sprawcami są gołębie. Wpływa to bezpośrednio na estetykę obiektu i generuje dodatkowe wydatki na jego czyszczenie...
Więcej…
 

Radiowy Podzielnik Kosztów Ogrzewania

 

W celu poznania sposobu funkcjonowania oraz zasadę działania radiowego podzielnika kosztów ogrzewania udostępniamy Państwu jego instrukcję obsługi.

Więcej…
 
Fakty i Mity dotyczące kosztów ciepła
 
Rozliczanie kosztów ciepła w budynkach wielolokalowych budziło i budzi wiele kontrowersji i emocji. W budownictwie wielorodzinnym brak jest technicznych możliwości bezpośredniego i prawidłowego zmierzenia faktycznej ilości ciepła...
Więcej…
 
Więcej artykułów…
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 1 z 2