Korespondencja elektroniczna zamiast papierowej
 
Proponujemy Państwu dostarczenie korespondencji drogą elektroniczną. Jeżeli wyrażacie zgodę na to, by zamiast tradycyjnej korespondencji papierowej, kierować do Was informację drogą mailową to prosimy o wypełnienie DRUKU
i dostarczenie go do siedziby Zarządu (Ul. Jana III Sobieskiego 6, pok.23), lub zgłoszenie się osobiście do pok. nr.23
 

eBOK

Logowanie do eBOK

Poradnik Mieszkańca

Porady i informacje

Kontakt

Dane Teleadresowe

Formularz Kontaktowy

Napisz do nas

Przydatne Strony

Przydatne strony

W związku z prowadzoną dezynfekcją „czułych” części klatek schodowych informujemy i prosimy by mieszkańcy zachowali daleko idącą ostrożność i stosowali indywidualne sposoby zabezpieczenia. Najprostszym sposobem zabezpieczenia się przed zarażeniem wirusem poprzez dotykanie klamki, poręczy, przycisku domofonu czy też windy jest dotykanie ich poprzez jakikolwiek materiał izolujący ( rękawiczka, szmatka, w przypadku kasety klucz, długopis itp.). Pamiętajmy, że nawet kilkukrotna dezynfekcja nie daje nam pełnego bezpieczeństwa.

 
Prosimy mieszkańców o zgłaszanie wszelkich problemów i załatwianie spraw koniecznych w sposób zdalny. Ułatwi to pracę obydwu stronom jak również zmniejszy niebezpieczeństwo zarażenia się koronawirusem. Równocześnie informujemy, że spółdzielnia wykonuje i będzie wykonywała zaplanowane prace remontowo - naprawcze, które nie zagrażają mieszkańcom. Możliwość wykonywania prac termomodernizacyjnych nie dotyczących bezpośrednio lokali mieszkalnych jak i prac remontowych w piwnicach czy też klatkach schodowych konsultowana była z Powiatową Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną w Gliwicach.
 
Lokatorsko - Własnościowa spółdzielnia mieszkaniowa w Knurowie wprowadza ograniczenia w obsłudze członków oraz wszystkich innych interesantów. nasze biura dostępne będą tylko w naprawdę ważnych sprawach po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu czasu spotkania. większość spraw załatwiana będzie telefonicznie lub też drogą elektroniczną. prosimy o kontakt pod numery telefonów podane na naszej stronie internetowej.
 
 
Scroll to top
Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą RODO
Klauzula informacyjna Zamknij