Lokale użytkowe

Uprzejmie informujemy, iż Lokatorsko – Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa w Knurowie posiada wolne lokale użytkowe na nieuciążliwą działalność biurową i usługową.


ul. 1 – go Maja 51

Lokal położony w Knurowie przy ul. 1 – go Maja 51 na I piętrze na prowadzenie nieuciążliwej działalności handlowej lub usługowej o łącznej powierzchni użytkowej 159,92 m2. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną oraz instalację wodociągowo – kanalizacyjną.


CH Merkury

CH Merkury - 101,03 m2 - parter. Lokal wyposażony w instalację wodociągowo-kanalizacyjną, instalacje elektryczną, centralnego ogrzewania. Obecnie w w/w lokalu prowadzony jest sklep mięsno - wędliniarski. Lokal wolny od 30.12.2023 po opuszczeniu przez obecnego Najemce.


ul. Kosmanutów 18

LWSM w Knurowie informuje, że posiada do wynajęcia powierzchnię pod działalność biurowo/usługowo/handlową. Knurów ul.Kosmonautów 18 o powierzchni 69,10m2. Lokalizacja - kompleks usługowo/handlowy w centrum miasta, blisko przystanku, w sąsiedztwie parkingu. Lokal składa się z trzech pomieszczeń do indywidualnego dostosowania pod działalność we własnym zakresie. Wyposażony jest w instalację elektryczną oraz instalację wodociągowo – kanalizacyjną. Ofertowa kwota najmu ok 27 zł/m2 netto (do negocjacji).


ul. Władysława Łokietka 3

Lokal położony w Knurowie przy ul. Władysława Łokietka 3 na piętrze (nad pocztą) na prowadzenie działalności handlowej lub usługowej o łącznej powierzchni użytkowej 17,48m2. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, instalację centralnego ogrzewania, instalację wodociągowo – kanalizacyjną wspólną do używania z 2 Najemcami sąsiadujących lokali.


Kapelanów Wojskowych 2c /lokal po "Szklarzu"/

LWSM w Knurowie informuje, że posiada do wynajęcia powierzchnię pod działalność biurowo/usługowo/handlową. Knurów ul.Kapelanów Wojskowych 2c / lokal po "Szklarzu" / o powierzchni ok. 71m2. Lokalizacja - kompleks usługowo/handlowy w centrum miasta, blisko przystanku, w sąsiedztwie parkingu. Lokal składa się z trzech pomieszczeń / jedno z nich przechodnie / do indywidualnego dostosowania pod działalność we własnym zakresie. Ofertowa kwota najmu: 27 zł/m2 netto.


Jedności Narodowej 1 o powierzchni ok. 70,40m2 (lokal po sklepie zielarskim)

LWSM w Knurowie informuje, że posiada do wynajęcia powierzchnię pod działalność usługowo/handlowo/biurową w Knurowie przy ul. Jedności Narodowej 1 o powierzchni ok. 70,40m2 (lokal po sklepie zielarskim). Lokalizacja - kompleks usługowo/handlowy w centrum miasta w sąsiedztwie parking. Lokal składa się z dużej sali oraz zaplecza do indywidualnego dostosowania pod działalność we własnym zakresie. Wyposażony jest w instalację elektryczną, instalację centralnego ogrzewania oraz instalację wodociągowo – kanalizacyjną. Przekazanie lokalu może nastąpić po ustaniu stosunku najmu z dotychczasowym najemcą tj. od października 2023r. Ofertowa kwota stawki czynszu najmu 27 zł/m2 netto (do negocjacji).


Dworcowa 10A lokal 216 II piętro

Powierzchnia lokalu 11,60 m2 część wspólna 4,04m2, łączna powierzchnia 15,64 m2.


Dworcowa 10A lokal 313 III piętro

Lokal położony w Knurowie przy ul. Dworcowej 10A na III piętrze na prowadzenie działalności biurowej lub usługowej o powierzchni 14,54 m2 oraz część wspólna 2,00m2, łączna powierzchnia 16,54 m2. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, instalację centralnego ogrzewania a także instalację wodociągowo – kanalizacyjną wspólną do używania z Najemcami sąsiadujących lokali.


Kluby osiedlowe

Pracujemy nad komercjalizacją lokali w których dotychczas mieściły się kluby osiedlowe. Temat bezpośrednio tyczy się lokalizacji przy ul. Lotników (Maluch - 98,27 m2) oraz ul. Armii Krajowej (Lokatorek - 214,53 m2). Lokale są w stanie dobrym, nadają się do prowadzenia działalności w zasadzie od już. Posiadają wyposażenie, takie jak meblościanki, krzesła, stoły. Zaplecze kuchenne, sanitariaty.

Zapraszamy wstępnie zainteresowane podmioty do składania swoich akcesów z propozycjami kierunku prowadzenia działalności w w/w lokalizacjach, prowadzona może być działalność nieuciążliwa dla mieszkańców bloków zlokalizowanych w sąsiedztwie, pierwszeństwo w wyborze będą posiadały działalności które ułatwią życie naszym mieszkańcom.


Szczegółowych informacji udziela Dział ds. Mieszkaniowych, Organizacyjnych i Obrotu Nieruchomościami

Ul. J. Sobieskiego 6 pokój nr 23, telefon (32) 235-14-25 wewn. 52.